כיסוי תואם לכל ראש
 • אחד הדברים אשר יכולים לחבל בסיכויי המעבר החלק שלכם לדירה החדשה הוא עומס יתר של חפצים. כולנו בני אדם וכולנו נוטים לאגור חפצים שאין בהם שום צורך אך עדיין תופסים נפח רב. מעבר דירה מהווה הזדמנות פז להשליך/למסור/למחזר את כל אותם החפצים שאין לכם עוד צורך בהם. הדבר מתחיל בכלי המטבח, הצעצועים של הילדים, הבגדים ועד לריהוט ומוצרי החשמל. קחו עמכם אך ורק חפצים שיש להם משמעות או ערך ולא רק בגלל ש"חבל לזרוק.
   
  • עוד בטרם מעבר דירה, מומלץ מאוד לדאוג מראש לכל הפרטים הקטנים שיתגלו כהכרחיים ברגע שכבר תתמקמו במקום החדש. בין היתר כדאי לכם מאוד לדאוג להעברת המכתבים אל היעד החדש (שירות של דואר ישראל) ולהודיע לנותני השירותים העיקריים לגבי מענכם החדש. חשוב מאוד (!) לוודא כי קיים מרווח זמן הגיוני לפעולות ניקיון והדברה בביתכם החדש טרם כניסתכם אליו שכן לאחר מכן, הדבר יהיה קשה מאוד וכדאי לדאוג מראש לנותן שירות לצורך העניין. ודבר אחרון, אל תשכחו לדווח לרשויות על מצב השעונים השונים (חשמל, מים, גז וכו') יום לפני המעבר שכן מדובר בהתעסקות שלוקחת זמן שפשוט אין לכם ביום המעבר.
  •  
  • מעבר דירה יכול בסופו של דבר להפוך לאירוע באמת מרגש, יעיל ונוח. הכל תלוי בהתארגנות וסדר פעולות נכון. בהצלחה!

  לפני שנתחיל לארוז בואו ונפנה איזו פינה בבית ושם נוכל להניח את הקרטונים.
  לאלה מכם שמתכוונים להתחיל חודש מראש לארוז, אז קרטונים בפינה פחות יפריעו.
  רצוי להתחיל שבוע קודם זה מספיק זמן כדי לארוז  

  איפה אנחנו מתחילים לארוז ?
   רצוי שנתחיל במטבח, נפנה את השולחן ונניח נייר אריזה לכלי הזכוכית, קחו קרטון קשיח והניחו קרוב אליכם.
  ארזו צלחות בנייר והרבה נייר דאגו להכניס בקרטון כלים מפלסטיק, בכדי לשלב את הצלחות עם כלים נוספים מה שיקטין את הסיכוי שישברו לכם כלי הזכוכית. חשוב לסמן את הקרטונים בסימן שביר.רצוי לשלב בין כלי הזכוכית  הסירים ושאר הדברים ולא לארוז רק כלי זכוכית בארגז אחד.מהמקרר לא להוציא את המדפים.כירים רצוי לארוז את האימיל (ראשים של התנור) לארוז בנפרד בנייר או נילון בועות.
  נעבור לאריזת הארונות רצוי להשתמש בקרטון 60+40+40 מידת הקרטון כמו מדף בארון והבגדים המקופלים מונחים בקרטון כמו במדף.את המצעים לארוז או בקרטון גדול 60+50+50 .או בשקיות קשיחות 100+80 .יש לסמן את הקרטונים לאיזה חדר אתם רוצים אותם בדירה החדשה. 
  איך נדע איזה כמות של קרטונים אנו צריכים,בדרך כלל הממוצע 20 קרטונים לאדם כאשר הקרטונים מתחלקים לכמה סוגים וצריך להתאים את הקרטון לצרכים שלכם לספרים נשתמש בקרטונים לא גדולים בגלל המשקל.לכלי הזכוכית השבירים נשתמש בקרטונים דו גלים קשיחים,לבגדים ולמצעים אפשר לארוז בקרטון חד גלי .חשוב לסמן את הקרטונים .אם רק מהרשימה התעיפתם,ניתן להזמין אצלנו שרות אריזה אתם חיים בבית רגיל עד יום ההובלה אנחנו דואגים לארוז את כל תכולת הבית הזמינו הצעת מחיר ללא כל התחיבות  0545785626    אנטולי

לייבסיטי - בניית אתרים